דף הבית
אודות החווה
פרוייקטים
קישורים
צור קשר
 
מבצעים
אביזרים וציוד לאקווריום
אביזרים וציוד לבריכות
דגי מים קרים ''בריכות''
צמחים לבריכות
דגי מים מלוחים
גלריית שוכניי קרקע
גלריית דגים טרופים
גלרית דיסקוסים
גלריית צמחי מים
גלרית אקווריומים
גלריית ציקלידים / טורפים
טיפים ושאלות
מאמרים
תערוכות
ציפורים
מפה
 

בחווה "נעים במים"  ניתן להשיג ציוד היקפי כולל החל מאקווריומים בגדלים שונים, צמחיה סינטטית ואמיתית, מערכות ניקוי - פילטרים, אביזרי תאורה ואביזרי קישוט, מצעים סינטטיים וטבעיים......
ובקיצור הכל!!

 
דף הבית
אודות החווה

נעים במים מתחדשת...

אודות החווה

נעים במים מתחדשת...
חווית קנייה
אנחנו בחוות נעים במים מציעים לכם מגוון גדול ביותר של דגי נוי וציודם, בחצר החווה תמצאו בריכות דגים, תרנגולים, ברווזים תוכי יוסי אחד וקולות מרגיעים של מפלי מים זורמים.
החווה שהוקמה מתוך אהבה גדולה אוצרת בתוכה הרבה ידע, נסיון ואהבה בלתי מסוייגת לבעלי חיים ולטבע.
בלב ליבם של הרים מיוערים בירוק מהפנט, שוכנת חוות נעים במים.
אנו בחווה נותנים את הטיפול הטוב ביותר לבעלי החיים הנמכרים בה, בקטע מסויים בחווה נמצא בית גידול גדול לתולעי טוביפקס, התולעים ידועות כמזון מעולה לדגים, וכל הדגים שנרכשים בחווה מקבלים כתוסף מזון את התולעים הללו.
אגב עודפים מהן נמכרים בחווה, ועל מנת לרכוש אותן תוכלו לפנות למאיר.
 
בתוך החווה תוכלו למצוא את  חדר התצוגה של צמחי המים, אם תקבלו חשק לפיסת גן עדן כזאת משלכם, תמצאו בחווה את כל הציוד הנחוץ להקמת אקווריום צמחייה מפואר.
 הילדים יוכלו לגלות עניין בבריכה הגדולה בכניסה ששם שוחים בעצלתיים דגי קוי ודגי בס ענקים בצבעים מרהיבים, החצר בכניסה עמוסה בבריכות, בכלובי תרנגולים וברווזים ומוצגים מתחילת המאה שעברה שנאספו על ידי מאיר במשך השנים.
גם הם מוסיפים קסם למקום.
 
במשך השנים נעשו תוכניות טלוויזיה שונות בחווה, צוות של נטווויז'ן, עושים גלים ועוד צוותים הגיע כדי לתעד את החווה המיוחדת הזאת, שהושקעה בה כל כך הרבה תשומת לב ואהבה.
 
אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בחווה שנבנתה תוך כדי השקעה רבה, מאהבה טהורה של תחביב גידול דגי הנוי, לטבע, ולחיבור בין האדם לטבע, ברוח החלוציות של פעם.
 
 
דף הביתהדפסה